SPONZOŘI

 

SPONZOŘI

Za bytelný dřevěný nábytek, novou podlahovou krytinu do společné jídelny a pracovní počítač pro maminky děkujeme Manželům Martině a Michalovi Rosovým http://www.rosa-architekt.cz. Maminky a děti jsou tak zase o kousek blíže k běžnému způsobu života v důstojném prostředí.
sponzoři
sponzoři
sponzoři
sponzoři
sponzoři
sponzoři
sponzoři
sponzoři

Pračka, lednice a vysavač od laskavého přispěvatele

sponzoři
Naše maminky od nynějška mohou pilovat dovednosti praní osobního prádla v nové pračce, také mohou vysávat podlahy nejen ve svých pokojích novým odolným vysavačem a na pokoji pro největší rodinu je také konečně velká lednička, do které se vejdou potraviny pro větší počet dětí! Za toto vše vděčíme panu Ing. arch. Michalovi Rosovi, jenž nám přispěl příspěvkem, který pokryl náklady na pořízení tohoto základního vybavení. Děkujeme!

Děkujeme Antošovým za jejich bohatý příspěvek do našeho dětského sociálního šatníku :-). Funkčních botiček a oblečení není nikdy dost...

Děkujeme společnosti KIK s obchodním zastoupením v Trutnově, která v loňském roce uspořádala sbírku pro náš azylový dům. Právě díky ní jsme v začátku roku mohli našim klientům zakoupit novou televizi do společenské místnosti, mikrovlnou troubu, lůžkoviny, sady hrnců na vaření, pekáče a jiné kuchyňské náčiní. Dále se nám z peněz ze sbírky podařilo zakoupit našim malým uživatelům venkovní koloběžky, také venkovní stůl s lavicemi, kreslící potřeby aj.

sponzořiDěkujeme architektovi Michalovi Rosovi za celoroční předplatné skvělého vzdělávacího časopisu pro děti Raketa J...

sponzořiDěkujeme za spolupráci, při které mají děti i maminky příležitost zúčastnit se kulturních představení a získat tak nové zkušenosti a zvýšovat kulturní rozhled sobě i dětem. Společně strávený čas tak mohou využít například k upevňování vztahů v rodině.

sponzořiV současnosti probíhá již druhá sbírka společnosti Kik na vybavení azylového domu pro děti. Děkujeme.